سبک پخت و پز

مقایسه همزن های حرفه ای فکر

1

نقد و بررسی

 

مقایسه همزن های حرفه ای فکر برای کسانی که در خانه به درست کردن شیرینی و کیک می پردازند و یا در قنادی ها و شیرینی پزی ها مشغول به کار هستند می تواند مفید باشد. همزن های حرفه ای همانطور که از نامشان پیداست برای درست کردن مواد اولیه نان، کیک، کلوچه، شیرینی و … به صورت حرفه ای کاربرد دارد. تفاوت همزن های حرفه ای می تواند در اندازه وات، رنگ بندی، طراحی ظاهری و نوع کاسه و ظرفیت آن می باشد، در فروشگاه اینترنتی فکر ما به تفاوت و مقایسه پنج مدل از همزن های حرفه ای فکر به نام Culina Chef، Retro Plex، Food Master، MultiPlex و ThroPlex می پردازیم تا انتخابی آگاهانه تر و راحتتر داشته باشید.

f 694 14 - مقایسه همزن های حرفه ای فکر

مقایسه همزن های حرفه ای Culina Chef و MultiPlex

 

فکر در زمینه لوازم برقی و آشپزخانه توانسته است با سایر برندهای مطرح دنیا به رقابت بپردازد و این محبوبیت خود را مدیون طراحی های خاص محصولات و کیفیت بالای آن ها می داند. در اینجا ما می خواهیم به مقایسه چهار مدل از بهترین همزن های حرفه ای فکر بپردازیم. Culina Chef یکی از محبوبترین و پرفروش ترین همزن های حرفه ای است که دارای توان 1000 وات، دو عدد کاسه استیل و شیشه با ظرفیت 5 لیتر، تنظیمات 6 گانه سرعت، 4 عدد سری متفاوت از جنس استیل ضد زنگ می باشد، بر روی کاسه درپوش شفافی قرار گرفته است که از پخش شدن مواد به بیرون حین کار جلوگیری می کند،همچنین رنگ هایی برای این همزن حرفه ای در نظر گرفته شده است شامل: قرمز، بنفش و رز گلد می باشد.

f 694 13 - مقایسه همزن های حرفه ای فکر

مورد بعدی که باید به آن بپردازیم MultiPlex می باشد که با توان 1200 وات، یک عدد کاسه استیل 5.5 لیتری استیل، 8 سرعت مختلف همراه با عملکرد پالس و توربو برای همزدن مواد و سه عدد سری قابل تعویض از جنس استیل ضد زنگ می باشد. البته بر روی همزن Multiplex  محل قرار گیری چرخ گوشت و مخلوط کن نیز قرار دارد که همراه با دستگاه موجود نمی باشد و باید به صورت جداگانه خریداری شود. اگر ظرف مخلوط کن تهیه شود در هر بار استفاده به اندازه 1.4 لیتر میتواند مواد را مخلوط کند. بر روی کاسه درپوش شفافی قرار گرفته است که از پخش شدن مواد به بیرون حین کار جلوگیری می کند، این مدل با رنگ استیل بسیار زیبا و خیره کننده تولید شده است.

f 723 10 - مقایسه همزن های حرفه ای فکر

مقایسه همزن های حرفه ای Retroplex ،Food Master و Throplex

 

مقایسه همزن های حرفه ای فکر و انتخاب یکی از آن ها برای کاربران کار ساده ای نیست چرا که تمامی محصولات فکر از کیفیت مناسب و قابلیت بالا برخوردارند اما مقایسه برخی از ویژگی ها می تواند در انتخاب بهترین گزینه برای کاربر موثر باشد.

Food Master یکی دیگر ار همزن های حرفه ای فکر می باشد که با توان 800 وات، کاسه استیل 4.5 لیتری، عملکرد 8 گانه سرعت همراه با عملکرد توربو، قابلیت قرارگیری قسمت چرخ گوشت بر روی آن و تهیه سوسیس و کبه و رنگ بندی بنفش، قرمز و سفید روانه بازار شده است. همچنین از سه سری استیل ضد زنگ برای همزدن بهتر مواد بهره برده است.

f 723 12 - مقایسه همزن های حرفه ای فکر

Retroplex مدل بعدی است که می خواهیم به بررسی ویژگی های آن بپردازیم، توان 800 وات در کنار کاسه استیل 5.2 لیتر در کنار سه عدد سری که دو سری از جنس پلاستیک و دو عدد از آن ها از جنس استیل ضد زنگ می باشد، علاوه بر این سه سری می توانید بخش چرخ گوشت را به صورت جداگانه تهیه کنید و برای چرخ کردن انواع گوشت و تهیه سوسیس از آن استفاده نمایید. مواد اولیه از سرعت 1 تا 8 می توانند با هم مخلوط شوند و خمیر و مواد یکدستی را برایتان فراهم کنند.

Throplex مدل آخری است که به بررسی می پردازیم توان 1000 وات در کنار سه سری مجزا و 8 سطح سرعت کار با این دستگاه را بسیار آسان کرده است، این مدل همانند Culina chef از دو عدد کاسه شیشه ای و استیل با ظرفیت 5 لیتر بهره برده است که به واسطه دو عدد کاسه کار را بسیار آسان کرده است.

f 5410 1 - مقایسه همزن های حرفه ای فکر

وجه اشتراک

 

مقایسه همزن های حرفه ای فکر هم تفاوت ها و هم شباهت های محصولات را به کابر نشان می دهد اما باید گفت وجه اشتراک تمامی همزن های حرفه ای وجود سوئیچ ایمنی و پایه های ضد لغزش برای امنیت بیشتر می باشد که خیالتان را از بابت استفاده از آن در صورت داشتن کودک در خانه راحت می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.