چگونه به وب سایت فکر اعتماد کنیم!

برای اینکه شما مشتریان گرامی به این وب سایت اعتماد کنید و با خیال راحت خریدتان را انجام دهید حتما خبرنامه فکر با موضوع اعتماد به فکر را مطالعه فرمایید.

شیوه‌های پرداخت

  • پرداخت در محل:

زمانی که محصولاتی خریداری نمایید که باید با مامورین ( راننده ) فروشگاه آنلاین فکر ارسال شوند، شما میتوانید ۱۰ درصد از مبلغ سفارش خود را به صورت بیعانه پرداخت کرده و مابقی را هنگام تحویل کالا پرداخت کنید و تسویه حساب نمایید، ولی در صورتی که محصول قابل ارسال با پست باشد امکان پرداخت سفارش در محل وجود ندارد.

  • پرداخت اینترنتی:

کاربران فروشگاه آنلاین بازار بزرگ فکر می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

 

  • نحوه تحویل گرفتن سفارش :

۱- لازم به ذکر است نیاز است شما هنگام دریافت سفارش خود از مامورین ارسال فروشگاه آنلاین فکر کارت شناسایی معتبر ارائه دهید.

۲- کارت شناسایی حتما میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص تحویل گیرنده باشد، در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.

۳- همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.

۴- در صورت ارسال کالاهای گروه لوازم خانگی و آشپزخانه توسط مامورین ارسال فروشگاه آنلاین فکر ، لازم است در حضور مامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط شما به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

۵ – در صورتی که سفارش های شما قابل ارسال با مامورین ارسال فروشگاه آنلاین فکر نباشند ، سفارش شما با پست پیشتاز و طی   4   روز کاری تحویل شما خواهند شد.

  • ارسال کالاهای سنگین و حجیم:

– اگر کالای شما جزء کالاهای سنگین باشد هزینه حمل به نسبت شهر و محصول خریداری شده و بصورت پس کرایه  ارسال میشود.

کالاهای سنگین شامل:

_ کولر گازی

_ تصفیه هوا

_ جارو شوینده و آب و خاک

  • لطفا به موارد زیر دقت داشته باشید:

۱-  باربری تنها مسئول تحویل سفارش است برای این منظور لازم خریدار با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرد. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.
۲-  روش باربری تنها ویژه کالاهای سنگین است و در صورت انتخاب برای سایر کالاها، روش ارسال تغییر پیدا خواهد کرد و حداقل   روز تحویل سفارش را به تعویق خواهد انداخت.

۳- سفارشات باربری بین 3 تا 5 روز کاری تحویل خواهد شد. “این  مدت در ایام پر ترافیک کاری مانند پایان سال ممکن است افزایش یابد.”